Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання на коронавірус.

Повідом про корупцію

Шановний відвідувачу!

          Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ДУ "ТМО МВС України по Волинській області", Ви можете залишити інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, за наявності обгрунтованого переконання, що інформація є достовірною. Ви зможете повідомити за тефонами: (099) 0329775, (0332) 721-090 або на електронну адресу mto.vo.antikor@ukr.net та [email protected]. Офіційний вебсайт установи https://volyn-tmo.mvs.gov.ua/ (електронна форма повідомлення про корупцію в рубриці "Повідомити про корупцію"). Відправити листа на поштову адресу : 43016, вул. Чернишевського, 114Б, м. Луцьк., та на особистому прийомі в уповноваженогого з антикорупційної діяльності Галян Тетяни Миколаївни: кабінет №1 (1поверх) по вул. Шевченка, 17, у м. Луцьк.
     Зазначене повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону та підлягає попередній перевірці у термін не більш як десяти робочих днів, про результати якої Вас буде поінформовано у триденний строк з дня завершення відповідної перевірки.

     За результатами попередньої перевірки службова особа, відповідальна за її проведення, приймає одне з таких рішень:

- призначити проведення внутрішньої (службової) перевірки або розслідування інформації у разі підтвердження фактів, викладених у повідомленні, або необхідності подальшого з’ясування їх достовірності;       

 - передати матеріали до органу досудового розслідування у разі встановлення ознак кримінального правопорушення або до інших органів, уповноважених реагувати на виявлені правопорушення в порядку, передбаченому КПК України;

- закрити провадження у разі непідтвердження фактів, викладених у повідомленні.

     У разі якщо отримана інформація про можливі факти корупційних, або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону що не належать до компетенції ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Волинській області»  Вам буде повідомлено про це у триденний термін без проведення попередньої перевірки.

     Внутрішня (службова) перевірка або розслідування за повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону проводиться у термін не більше 30 днів з дня завершення попередньої перевірки. Якщо у зазначений термін перевірити повідомлену інформацію неможливо, термін перевірки або розслідування інформації продовжується до 45 днів, про що Вам буде повідомлено.

Крім цього, звертаємо Вашу увагу!

     Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

     Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

     Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає перевірці у термін не більше 15 днів з дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомлені неможливо, термін розгляду повідомлення продовжуються до 30 днів від дня його отримання. У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону керівництво установи вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки, або іншого реагування відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

БЛАНК ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

(с) 2024

Запис до лікаря