Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання на коронавірус.

19.06.2023

За ініціативи МВС відбулися тактико-спеціальні навчання з надання домедичної та невідкладної медичної допомоги

Основна мета заходу була відпрацювання практичних навичок і вдосконалення компетентності у наданні домедичної допомоги бригадами осіб, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні надавати домедичну допомогу бойових медиків та надання невідкладної медичної допомоги мобільними медичними бригадами в умовах війни та інших надзвичайних ситуацій.

Навчання проходили у формі змагань, де учасники були поділені на десять команд. У ході змагань учасники десяти команд продемонстрували свої знання та вміння, зокрема з діагностування стану потерпілого, проведення серцево-легеневої реанімації, накладання джгуту/турнікету, контроль кровотечі, тампонування рани, переміщення та евакуація постраждалого.

У другий день змагань відбулося комплексне навчання, під час якого всі учасники, як фахівці домедичної допомоги, так і мобільні медичні бригади брали участь в наданні допомоги пораненим в умовах бойового зіткнення. Зокрема, в даному завданні було відпрацьовано надання допомоги в червоній зоні, проведено процедуру медичного сортування - визначення категорії поранених і надання екстреної медичної допомоги на місці події та евакуація поранених, як серед військових, так і серед цивільних в лікувальні заклади. Показано взаємодію роботи військових, фахівців ДСНС, поліції та мобільних медичних бригад.

 

Переможцями змагань стали представники мобільної медичної бригади закладу охорони здоров’я МВС Волинської області. Відповідно наступні змагання будуть відбуватися на Волині. 

   

Також учасники та переможці змагань за дорученням Міністра внутрішніх справ України отримали відомчі нагороди від МВС, які вручила державний секретар Інна Ящук. 

(с) 2024

Запис до лікаря