Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання на коронавірус.

13.09.2023

Арт-терапія з військовослужбовцями

Арт-терапія, як засіб розвантаження емоційного стану військовослужбовців.

Заняття з арт-терапії є особливо важливою і ефективною роботою, яка допомогає військовим, впоратися з симптомами посттравматичного стресового розладу, депресії, тривоги та інших психологічних проблем чи навіть просто розвантажити свої думки.

Одним з найпоширеніших видів арт-терапії є малювання.

Малювання може слугувати засобом розвантаження емоційного стану для військових. Вони можуть використовувати малюнки, щоб виразити свою злість, сум, страх або інші емоції, які можуть бути важко виразити словами. Це дає їм можливість відчути полегшення та звільнення від негативних емоцій.

В процесі створення малюнку легше зосередитися на позитивних аспектах свого життя та стимулювати позитивні емоції. Вони можуть створювати малюнки, які відображають їхні цілі, мрії та надії. Це допомагає їм зосередитися на позитивних аспектах свого життя та побудувати нову перспективу на майбутнє.

Арт-терапія є одним із способів підтримки та допомоги цій важливій групі людей, які віддавали своє життя захищаючи інших.

Психолог ЦПД та ППВ ДУ "ТМО України по Волинській області" Дарина Майструк проводить заняття з військовослужбовцями, що перебувають на лікуванні у стаціонарному відділенні установи.

(с) 2024

Запис до лікаря