Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання на коронавірус.

08.02.2024

Відбувся захід на тему "Надання першої психологічної допомоги потерпілим громадянам."

Захід відбувся сьогодні 07 лютого 2024 року у Головному управління ДСНС України у Волинській області. Участь у семінар-нараді взяли психологи Головного управління Національної поліції у Волинській області, Головного управління ДСНС Волині, Управління поліції охорони у Волинській області, колектив Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору ДУ ТМО «ТМО МВС України по Волинській області».

Завданням зустрічі було налагодження взаємодії між психологами структур системи МВС та відпрацювання різних методик щодо надання психологічної допомоги постраждалому населенню. В рамках реалізації проекту «Пункт психологічних практик» та «Ти як?» психологи вивчили й відпрацювали основні протоколи надання першої психологічної допомоги потерпілому населенню, особливостям спілкування з людьми, які перебувають в різних емоційних станах, та послідовності спільної роботи на місці надзвичайної події.

Психологи обговорювали різні аспекти своєї діяльності та ділилися практичним досвідом щодо надання психологічної допомоги людям у різних надзвичайних ситуаціях.

У ході заходу психолог ЦПД та ППВ Дарина Майструк ознайомила учасників із методикою "Ключ" на релаксацію та психологічне розвантаження, та провела з ними практичні вправи.

(с) 2024

Запис до лікаря