Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання на коронавірус.

16.02.2024

Відбувся захід на тему ”Що таке психологічна резильєнтність (стресостійкість) та як її тренувати?”

16 лютого 2024 року В Управлінні поліції охорони Волині у рамках проєкту “Пункт психологічних практик” та Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" відбувся практикум на тему: ”Що таке психологічна резильєнтність (стресостійкість) та як її тренувати?”

Захід підготували та провели практичні психологи Центру психіатричної допомоги та професійно психофізіологічного відбору ДУ «ТМО МВС України по Волинській області» Ірина Пугач та Дарина Майструк, а також психолог Управління поліції охорони Волинської області Тетяна Махновець.

У ході заняття психологи ознайомили праціників УПО з поняттям" резильєнтності", розповіли, що означає резильєнтно формуюча поведінка, на чому базується і від чого залежить рівень розвитку цієї здібності в кожного з нас .

Фахівці зауважили: «Оскільки резильєнтність– це процес ефективного подолання негараздів, то найцікавіше й найцінніше в ньому те, що він не визначається тільки рисами особистості, а включає нашу увагу, мислення та поведінку, тому бути більш стійким до труднощів може навчитися кожен».

Було надано багато практичних вправ та корисних порад щодо збереження психічного здоров’я в умовах постійного стресу та, зокрема, в умовах війни.

(с) 2024

Запис до лікаря