Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання на коронавірус.

24.10.2022

Відбувся ряд навчань в режимі ZOOM для мобільної спільної роботи з медичним персоналом.

У зв’язку з нападом Російської Федерації на Україну, внаслідок ведення бойових дій, пошкодження комунікацій та інфраструктури населених пунктів, реальною стала загроза спалахів та епідемій інфекційних захворювань. 
          З метою запобігання масової захворюваності на інфекційні хвороби, в ДУ «ТМО МВС України по Волинській області» запроваджено посилену санітарно-просвітню роботу. Проведено ряд навчань з віддаленим конференц-зв’язком в режимі ZOOM для мобільної спільної роботи з медичним персоналом без відриву від важливих робочих процесів. Спеціалістами ЦПМ запропоновано презентації з питань епідеміології, діагностики, профілактики кишкових та інших інфекцій, актуальних сьогодні.

 

Проводив ряд конференцій начальник Центру превентивної медицини Державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області"

Наумчик В.П.

На конференції запрошувались колеги з інших областей з метою пошуку оптимальних форм викладення інформації та взаємної співпраці.

Результати тестування медичних працівників установи свідчать про зацікавленість та високий рівень знань з запропонованих нозологічних форм.

(с) 2024

Запис до лікаря